Projektový den s panem policistou

Ve středu 9.9.2020 navštívil naši školičku pan policista Ondřej Zeman.

Po svačince se všechny děti sešly na hřišti, kde se s panem Zemanem pozdravili a povídali si o tom, co vlastně všechno policista dělá. Také si děti zopakovaly dopravní značky, na čem můžeme jezdit a hlavně to, co musíme mít na sobě při jízdě na kole, koloběžce,…

Na konec bylo pro děti připravené dopravní hřiště, kde děti jezdily na kole, odrážedle nebo koloběžce a vyzkoušely si jízdu po „silnici“, kde musely dávat pozor na značky a hlavně na lidi, kteří chtěli přejít přes přechod.

Dětem se tato akce moc líbila a tímto i děkujeme panu Zemanovi za to, že si udělal čas a dojel za námi.

Barbora Zeráková

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.