01.04.2015 – Velikonoční vinšování

Ve středu 1. 4. 2015 jsme se všichni společně vydali do Moravské Chrastové. Cílem naší vycházky bylo velikonoční vinšování na Obecním úřadě a v České spořitelně.

Před vycházkou byly děti poučeny o tom, jak se správně chodí do chodníku ve dvojicích, a jak přecházíme vozovku. Paní učitelky také dětem připomněly pravidla slušného chování ve společnosti, nebo na návštěvě.

Nejprve jsme navštívily pana starostu a poté jsme zavítali do České spořitelny. Děti zazpívaly dvě jarní písničky: „Hřej sluníčko, hřej“ a „Vozilo se na jaře“. Dále zarecitovaly básničku o kuřátku a koledovaly „Hody, hody, doprovody“. Poté děti popřály panu starostovi i všem pracovnicím v České spořitelně veselé velikonoce a předaly dárečky a přáníčko. Za odměnu děti dostaly lízátko, čokoládového zajíčka a vajíčko.

Tímto děkujeme za dobrůtky a přejeme Všem příjemné prožití velikonočních svátků.

Barbora Venclová