Halloweenský karneval

Ve čtvrtek u nás ve školce proběhl Halloweenský karneval. Už od rána byla třída zelených sluníček vyzdobena dýněmi, duchy a postupně se scházely děti převlečené v kostýmech (např. jsme mohli zahlédnout čarodějnice, dýně, víly, berušku, kostlivce, čerta, ale také dinosaura).

Po svačince se nám všechny masky představily a dozvěděly se, co slovo Halloween znamená. Až se děti vše dozvěděly, tak se rozdělily do skupin a vydaly se plnit úkoly. Děti musely najít dýni a kaštan v listí a mouce, hodit a pinknout míč do dýně, shodit kuželky a proběhnout slalom. Na závěr se děti občerstvily muffinem, brambůrkami nebo bonbonem.

A také nechyběla diskotéka, kde si děti pořádně zatančily a projely se v mašince.

Doufáme, že si dnešní karneval děti moc užily.

Barbora Karásková