Ovocno-zeleninové dílničky

Ve středu 6.10.2021 se v naší školičce U Dvou sluníček konaly tradiční ovocno- zeleninové dílničky.

Kalendář i příroda nám oznámili, že k nám již neodkladně dorazil PODZIM. A jelikož nám s sebou přináší nemalé dary, rozhodli jsme se s dětmi připravit dobrůtky z nich. Paní ředitelka Jaruška s dětmi připravila pizzu, paní učitelka Barunka V. s dětmi mixovala těsto na banánové muffiny a poté je plnili do košíčků a přichystala smoothie, paní asistentka Pavlínka s dětmi strouhala mrkev s jablíčkem a já jsem s dětmi válela těsto na špenátový a jablečný štrůdl. Děti měly z činností velikou radost, každé si vyzkoušelo dle libosti, na co mělo chuť a náladu. A výsledek nechám ohodnotit děti a vás, jejich blízké, z vzorků, které si každé dítě odneslo domů na ochutnání.

Z celého srdce moc děkujeme všem rodičům , kteří nám jakkoli přispíváte k chodu naší školky. Dětem děkujeme, že nás každý den učíte a zdokonalujete v našem poslání. Ať máte všichni krásné, barevné podzimní dny a nezapomeňte se občas se svými dětmi vrátit do dětství, rychle to utíká.

Iva Kunková