Halloweenský karneval

I přesto, že Halloween letos připadl na neděli, nezapomněli jsme pro děti uspořádat v pondělí Halloweenský karneval. Ve školce vyzdobené dýněmi, duchy, kočkami a dalšími tematickými motivy byla pro děti po podzimních prázdninách nachystaná promenáda v maskách, stanoviště s úkoly a halloweenské pohoštění s diskotékou.

Děkujeme rodičům za úžasné masky pro děti, některé kostýmy byly opravdu nápadité. Ostatně, můžete se přesvědčit sami na fotografiích. Děti plnily následující disciplíny: hod malým míčkem na dýni, skládání puzzlí s halloweenskými motivy, chůze s malým míčkem na lžíci mezi dýňovými lampiónky, hledání kaštánků v nádobě s listím, procvičovaly také mimiku obličeje na dýňových obrázcích a podle hmatu hledaly plastového pavoučka v hmatové krabici. Děkujeme také p. Boucníkové za upečené linecké dýničky a p. Charouzové za legrační sušenkové prstíky.

Barbora Venclová, DiS.