Dětský den s klaunem

Dne 1.6.2022 měly všechny děti svátek a proto jsem si i v naší MŠ U Dvou sluníček pro ně připravily bohatý program, abychom ho oslavily.

Děti si již od rána užily dovádění s nafukovacíma balónkama a po svačince do školky přijelo překvapení v podobě klauna. Díky skvělému počasí se celý program dopolední program odehrával na zahradě MŠ. Klaun měl pro děti připravené pohybové hry, rozcvičku a tancování s hudbou, také každému vyrobil zvířátko z balonků podle přání dětí a celý program zakončil kouzelnickými triky, žonglování s balony různých velikostí a hádáním pohádkových písniček.

Pro děti bylo následně připravené občerstvení a dětské šampaňské. Také si děti užily spoustu zábavy na skákacím hradě.

Celý den nás provázelo krásné slunečné počasí a děti si připravený program velice užily. Nakonec dostaly domů dárek v podobě balíčku.

Veronika Fuchsová