Bílé přání – divadélko JóJo

V pátek před obědem přijelo za dětmi všemi oblíbené divadélko JóJo, tentokrát se zimní pohádkou s názvem Bílé přání.

V pohádce byly hlavními postavami babice Fujavice a babice Mrazivka. S bábou Fujavicí si děti zopakovaly, která zvířátka se ukládají k zimnímu spánku. Druhé bábě, Mrazivce, děti pomáhaly s hledáním bílého koníka a oveček, aby mohl napadnout sníh. V pohádce se také objevily skřítci Lupajzníci, kteří se postarali o pořádnou legraci. Na závěr pohádky mohly děti házet „sněhovými“ koulemi do sítě a viděly světelnou show v podobě vánočních světýlek.

Pohádka byla jako vždy doplněna o pohyb, hádanky, písničky i poučení. Děkujeme divadélku za mrazivou pohádku a těšíme se zase příště.

Barbora Venclová, DiS.