„Bezpečnost nejen na silnici“

V úterý 10.10.2023 nás ve školce navštívila paní policistka Nikča, která si s námi povídala o bezpečnosti nejen na silnici. Ptala se dětí, jestli už umí jezdit na kole a co vše k jízdě potřebují, na co nesmí zapomínat a proč. Zdůraznila, jak moc je důležitá helma a chrániče kolen i loktů. Také se ptala, k čemu slouží reflexní vesty, zda je ve školce máme a zda je používáme. Děti si vyzkoušely i své otisky prstů, odpovídaly na otázky, za které byly pochváleny, protože na všechny znaly odpověď.

Dle slov paní policistky byly na tom znalostně lépe než děti ze ZŠ. Závěrem děti dostaly reflexní smajlíky se kterými se vyfotily.

Milošek poděkoval za krásnou besedu a předal paní policistce za celou školku krásnou orchidej.

Beseda byla velmi poučná, děti se pěkně zapojovaly.

Jarmila Homolková

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.