Hrnečku, vař!

V pátek 26.1.2024 k nám do školky přijelo naše nejoblíbenější divadélko JOJO. Všichni jsme se na představení těšili. Jelikož celý měsíc leden máme téma pohádky, nebylo překvapení, že si pro nás připravilo pohádku „Hrnečku, vař“.

Po sladké krupičné kašičce – svačince  šly děti  na vycházku, kterou spojily s proběhnutím v přírodě. Po  návratu se děti usadily na židličky a představení mohlo začít.  Děti se jako vždy do představení aktivně zapojovaly – procvičovaly motoriku mluvidel, hrály na tělo, poznávaly vlastnosti postav, procvičovaly slova opačného významu. Děti pozorně sledovaly děj, ve kterém vše dobře dopadlo. Také pomohly sníst uvařenou kaši – sladkou šlehačku.

Děkujeme divadlu JOJO za zážitek z představení s krásnými loutkami a kulisami, které děti moc zaujaly.

Iva Kunková