Zápis na nečisto

I když na zápis do základní školy mají děti ještě dostatek času, tradicí naší školy je „Zápis na nečisto“. Tentokrát se konal 15.2.2024 v odpoledních hodinách.

Zápisu se zúčastnili i rodiče budoucích školáků. Děti měly za úkol se představit, nakreslit postavu, procvičit prostorovou orientaci, vyprávět pohádku, přednést básničku nebo zazpívat písničku, prostě vše, co by měl budoucí prvňáček zvládnout.

Rodiče zápisem získali důležité a cenné informace. Díky nim mohou s dětmi ještě procvičovat vše, v čem mají nedostatky. O týden později proběhla schůzka s paní učitelkou z první třídy Drahomírou Frydrychovou, která rodiče seznámila s potřebnými informacemi k nástupu do školy.

Tímto bych chtěla poděkovat rodičům i paní učitelce a popřát dětem mnoho úspěchů nejen při zápisu do ZŠ.