05.01.2016 – Novoroční karneval

V úterý 5. ledna navštívili naši školičku dvě osůbky. Tou první byl Starý rok 2015. Byl celý v černém, kulhal a už pomalu dosluhoval. Druhý byl krásný, barevný a celý jenom zářil. Starý rok 2015 se přišel s dětmi rozloučit a předal velení Novému roku 2016. Děti si zopakovaly názvy měsíců v roce, číslice a povídaly si o tom, co všechno nás v tom novém roce může potkat. Nový rok jsme slavnostně přivítali bouchnutím dětského šampusu. Děti z oranžového sluníčka připravily slaďoučké jednohubky a Novoroční karneval mohl začít. Děti se převlékly za princezny, prince, některé za zajíčky a kočičky. Součástí karnevalu bylo samozřejmě tancování. Po karnevalu jsme se přemístili na naši zasněženou zahradu, kde si děti užívaly zimních radovánek.

Barbora Venclová