02.09.2014 – Pásmo pohádek, divadélko Sluníčko

Dnes za dětmi do školky přijelo maňáskové divadélko Sluníčko a to hned se třemi pohádkami. Pásmo pohádek uváděla dvě kuřátka, která se s dětmi moc hezky přivítala a hned uvedla první pohádku „ Bouda, budka”. Při této pohádce si hodně dětí vzpomnělo, že právě tuto pohádku hrály vloni maminkám na besídce a pomáhaly jednotlivým zvířátkům odpovídat. Druhá pohádka se jmenovala „ O Budulínkovi”. I tuto pohádku děti znaly, ale bedlivě sledovaly, jak pohádka dopadne, zda se babičce a dědečkovi opravdu podaří zachránit neposlušného Budulínka. Třetí pohádka se jmenovala „Máša a medvěd” a podle odezvy dětí se tato pohádka také velmi líbila, protože po skončení představení nejvíce dětí nakreslilo právě tuto pohádku.

Všichni jsme si nakonec společně dali nejen slaďoučká lízátka, ale také zdravou a dobrou zeleninu.

Lenka Kabelková