11.03.2016 – Se sluníčky jdeme hledat jaro

V pátek 11. 3. 2016 jsme se rozhodli, že půjdeme se sluníčky hledat jaro. Před dlouhou výpravou se sluníčka nejprve pořádně najedla, napila, řekla si pravidla bezpečnosti, oblékla se a pak už jsme se jen vydali na naši cestu. Hledat jaro jsme se vydali ke kostelu v Moravské Chrastové. Při cestě děti pozorovaly zahrádky, zda neuvidí první jarní květiny. Když nějakou zahlédly, tak jsme si ji prohlédli a pojmenovali jsme je. Také jsme se ke květině sněženka naučily básničku „Táta včera navenku…“ a Romanka natrhala na louce pro maminku kytičku sedmikrásek. Aby nám cesta zpět do školky více utíkala rychleji, tak jsme si s dětmi zpívali oblíbené písničky. Děti byly rády, že jsme společně jaro našli.

Barbora Zeráková