21.04.2016 – Navštívily nás děti ze školní družiny

Ve čtvrtek odpoledne přišla do naší školičky návštěva v podobě školní družiny při ZŠ Brněnec, Moravská Chrastová. Spolu s dětmi nás navštívila také paní vychovatelka Milena Kutláková. Při příchodu nám děti předaly vyrobené kartičky s ovocem a zeleninou. Naše děti přivítaly paní vychovatelku obrázky jarních kytiček a srdíčkem. Paní kuchařka Andrejka upekla pro všechny děti výborný perník a makovou buchtu, takže se u nás návštěva mohla občerstvit. Děti si společně vyhrály. Děvčata si vykreslovala omalovánky. Chlapci hráli hry na tabletu a skládali si s různých stavebnic. K dispozici byla také trampolína a skluzavka, na které se děti také vyřádily.

Tímto děkujeme za návštěvu a těšíme se na další shledání.

Barbora Venclová

[Best_Wordpress_Gallery id=“17″ gal_title=“21.04.2016 – Navštívily nás děti ze školní družiny“]