17.05.2016 – Cirkusová pohádka, vystoupení divadélka Jó-Jo

V úterý 17. května k nám přijelo naše velmi oblíbené divadlo JÓJO s názvem pohádky CIRKUSOVÁ POHÁDKA. Hned od rána se děti na divadlo moc těšily. V komunikativním kroužku si zopakovaly pravidla slušného chování během vystoupení. Když divadlo přijelo, děti pozdravily a počkaly, až si divadelnice připraví kulisy a vše potřebné pro jejich vystoupení. Když zazvonil zvoneček, tak se děti ztišily a divadlo začalo uvítací písničkou. Děti se v pohádce plné artistických kousků dozvěděly, jestli může spolu kamarádit prasátko a tygr. Také si děti vyzkoušely jízdu na koloběžce a prolézt obručí. Pohádka byla krásná, dětem se moc líbila, a tak se všichni těšíme na další představení.

Barbora Zeráková

[Best_Wordpress_Gallery id=“32″ gal_title=“17.05.2016 – Cirkusová pohádka, vystoupení divadélka Jó-Jo“]