20.05.2016 – Besídka ke Dni matek, pro babičky

V pátek 20. května navštívili naši školku babičky a další přátelé. Děti si vyzkoušely besídku ke Dni matek nanečisto. Po dovádění na zahradě jsme se všichni sešli v jídelně, občerstvili se a pustili jsme se do toho. Děti, i když v malém počtu, předvedly skoro všechna vystoupení. Nadšené babičky tleskaly a přinesly dětem různé dobroty. Jako doprovod nám hrál p.uč. Milan, kterému touto cestou ještě jednou děkujeme. Na závěr děti předaly babičkám vyrobené přívěšky a květinky z krepových papírů. Každá babička si také odnesla kytičku šeříku. Pro děti bylo velice přínosné takto si besídku předem vyzkoušet. Děkujeme všem, kteří se na nás přišli podívat.

Barbora Venclová

[Best_Wordpress_Gallery id=“35″ gal_title=“20.05.2016 – Besídka ke Dni matek, pro veřejnost“]