28.06.2016 – Vítání léta s letní olympiádou

Dne 28. června přivítaly děti z MŠ U dvou sluníček léto. K létu patří sportování, a proto jsme si pro děti připravili letní olympiádu na školním hřišti. Pod vedením p. učitelky Barunky Z. se děti rozcvičily, protáhly si celé tělíčko. Po rozcvičce následovalo proudové cvičení, které nachystala p. učitelka Jaruška. Skládalo se z prolézání obručí, chůze po kladině, převalů, nebo kotoulů na žíněnce, skákání v pytli, skoku do dálky a slalomu mezi kužely. Do cvičení se zapojily všechny děti a moc se jim dařilo. Jako odměnu si všechny děti vysoutěžily podepsané pitíčko, čokoládový oplatek, fidorku jako medaili a diplom. Po celou dobu nám přálo sluníčkové počasí a tak jsme se po vydařeném sportování přemístili na naši zahradu, kde si děti užily houpaček, skluzavky a pískoviště.

Barbora Venclová

[Best_Wordpress_Gallery id=“51″ gal_title=“28.06.2016 – Vítání léta s letní olympiádou“]

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.