30.08.2016 – Strom Bombardón

Před 4-mi lety děti s panem učitelem Milanem Haklem zasadily na školní zahradě jablůňku. Když ji sázely, zpívaly si píseň „Strom Bombardón“. Tuto píseň složili manželé Ludmila Lujková a Milan Hakl. Děti ji mají velice rády a rády ji zpívají. Je to o té naší jablůňce. Každým rokem děti viděly, jak roste, kvete. Bohužel jablíčka vždy opadala. Ale letos, 30. 8. 2016, se děti dočkaly. Na jablůňce dozrálo celkem 9 jablíček. Děti si je sklidily a s velkou chutí snědly. Jablíčka byla velmi chutná a šťavnatá. Děti měly velikou radost, vždyť o ni s panem učitelem pečovaly, staraly se a dočkaly se chutného ovoce.

[Best_Wordpress_Gallery id=“55″ gal_title=“30.08.2016 – Strom Bombardón“]