09.09.2016 – Sluníčková olympiáda

V pátek 9. září se v naší školičce U dvou sluníček konala „Sluníčková olympiáda“. Ještě před odchodem na školní hřiště si děti s paními učitelkami zopakovaly bezpečnostní pravidla, zazpívaly si „Hymnu MŠ“ a zarecitovaly básničku „Naše brněnecká školička“. Děti se také dozvěděly, jaké úkoly budou plnit. Na hřišti děti zvolaly třikrát „hurá“ a olympiáda mohla začít. Děti v rámci proudového cvičení plnily následující disciplíny: slalom na motorce mezi kužely, přeskočení nízkých překážek, prolézání obručí, přitahování soupaž na lavičce, slalom s koňmi mezi kužely a skok do písku. Se všemi úkoly se děti hravě poradily. Starší děti pomáhaly mladším kamarádům. Některým dětem se dráha tak zalíbila, že si ji prošly hned několikrát. Po vydatném sportování čekala na děti samozřejmě odměna. Hned na hřišti si pochutnávaly na sluníčkových koblížcích a domů si poté odnesly sluníčkový diplom a balíček s pitíčkem a sladkostmi.

Barbora Venclová

[Best_Wordpress_Gallery id=“53″ gal_title=“09.09.2016 – Sluníčková olympiáda“]