22.11.2016 – O dvanácti měsíčkách, divadelní soubor Jó-Jo

V úterý 22. listopadu do naší školičky přijelo divadlo Jó-Jo s pohádkou „O dvanácti měsíčkách“. Děti pohádku „O dvanácti měsíčkách“ znaly. Kdy zlá macecha s Holenou posílaly Marušku do zimního počasí, aby jim donesla z lesa kytici fialek, jahody a nakonec jablka. Všechny příkazy Maruška splnila s pomocí hodných strýčků dvanácti měsíčků. Pohádka byla provázena několika písněmi. Nejvíce děti zaujala píseň „Sněží, sněží“, protože každý dostal do ruky tzv. „mrzi vrzi šustík“ a dal se do šustění. A určitě všichni víme, že pohádky mají dobrý konec, a tak si Maruška vzala hodného Vincka a zlá macecha s Holenou byly potrestány za zlé chování. Pták Eduard rozdal dětem bonbony a zazvonil zvonečkem, který oznámil, že je pohádky konec.

Barbora Zeráková

[Best_Wordpress_Gallery id=“110″ gal_title=“22.11.2016 – O dvanácti měsíčkách, divadelní soubor Jó-Jo“]