09.12.2016 – Vánoční dílničky

Vánoční besídka se kvapem blíží a tak se děti z mateřské školky U dvou sluníček v pátek daly do vyrábění vánočního dárečku a přáníčka pro své blízké. Jako dáreček děti vykrajovaly stromeček ze samo-tvrdnoucí hmoty a poté si ho zdobily barvičkami a třpytkami. Na přáníčko děti nalepily skládaného andílka a taktéž ho dozdobily barvami a třpytkami. Děti si procvičily jemnou motoriku při práci s hmotou, při stříhání a lepení a také rozvíjely výtvarnou fantazii. Oba dva výrobky se dětem moc povedly, vyrábění je bavilo, ale ještě více se těší na to, až budou moct své dárečky někomu předat na středečním Vánočním setkání.

Barbora Venclová

[Best_Wordpress_Gallery id=“124″ gal_title=“09.12.2016 – Vánoční dílničky“]