11.04.2017 – Výprava za velikonočním zajíčkem

V úterý 11. 4. vyrazily děti ze Zelených a Oranžových sluníček na výpravu za velikonočním zajíčkem. Podle instrukcí a indicií od zajíčka v dopise se děti vydaly na procházku „Mezi zahrádky“ a plnily úkoly, které jim zajíček nachystal (např.: povědět, co všechno patří k jaru a jaký svátek budeme slavit, zazpívat „Slepičí rodinku“, uhádnout hádanky, zahrát si hudebně-pohybovou hru „Zajíček v své jamce“, říct mládě a maminku od tatínka, zazpívat si jarní písničky). Při zpěvu písně „Bobík“ se dětem zajíček ukázal a na cestu jim dal křupky. Na konci výpravy na děti čekalo krásné překvapení schované ve třídě u zelených sluníček a to v podobě diplomu a sladkého balíčku.

Barbora Zeráková