02.06.2017 – Vycházka do Březové na hřiště

V pátek se děti společně s paní učitelkou Jaruškou, Barunkou V. a Barunkou Z. vydaly na vycházku do Březové na dětské hřiště. Po svačince si děti s paní učitelkou zopakovaly pravidla bezpečnosti při chůzi po chodníku a správné přecházení silnice. Během cesty děti viděly na řece Svitavě kačenky, pozorovaly zahrádky a stromy. V polovině cesty se děti posilnily houskou, jablkem a nebo sladkou sušenkou, kterou si děti vzaly z domu. V cíli se děti napily a pak si už jen užívaly na skluzavce, prolézačce, houpacím koníkovi, lanové překážkové dráze atd. Dětem se návštěva hřiště moc těšila a těší se na další návštěvu.

Barbora Zeráková