Návštěva školní družiny v MŠ

V úterý 6.11. 2018 nás navštívila školní družina ze ZŠ Brněnec s paní vychovatelkou Milenou Kutlákovou.

Školkové děti se na návštěvu moc těšily a ráno vyrobily pro děti a paní vychovatelku „Ježečky“ z vlny. Také si připravily bonbóny, aby se měli kamarádi moc hezky a pro paní Kutlákovou si nachystaly kávu a oplatky. Paní kuchařka Ivanka napekla pro všechny děti tradičně perník a také dvoubarevný piškot. Na pití jsme všem nabídli kakao nebo čaj. Dopoledne uteklo rychle a děti se nedočkavě těšily na odpoledne.

To bylo shledání. Děti se vzájemně přivítaly, průběžně si hrály, povídaly, kreslily, občerstvovaly. Některé děti do naší školky chodily a strávily zde moc krásné chvíle. Paní vychovatelka nám všem také přinesla dárečky, které vyráběla s dětmi ve školní družině. Nálada byla úžasná. Těšíme se opět na další setkání, neboť bude v tomto roce poslední, vánoční. A co pěkného nám přinese? Necháme se překvapit.

Tak brzy na shledanou.