Jarní Radůstky s Milanem

V úterý 26. března za námi přijel pan učitel Milan Hakl s Jarními Radůstkami.

Na úvod nám Liduška Lujková převyprávěla pohádku. V pohádce sluníčko probouzelo první jarní kytičky, objevili se také zvířátka, která pomáhala s jarními přípravami. Pohádka byla doplněná o krásné obrázky. Po pohádce následovala rozcvička, kde děti pohybem znázorňovaly rostoucí květinky. Nechyběla ani jazyková část, ve které si děti procvičily jazýčky na zapeklitých jazykolamech a hádaly hádanky s jarní tématikou. Na konec si děti zatancovaly jako sněženky a obdržely od Milana omalovánku. Program byl proložený písničkami z tvorby Lidušky a Milana.

Děkujeme Milanovi za příjemné zpestření úterního dopoledne a přejeme Lidušce brzké uzdravení.

Venclová Barbora