30.03.2015 – Velikonoční návštěva školní družiny

V pondělí 30. 3. 2015 odpoledne za námi do školičky přišla návštěva – školní družina s paní vychovatelkou Milenou Kutlákovou. Děti školáky i paní vychovatelku pěkně přivítaly a předaly jim vyrobený věneček a velikonoční přáníčko. Ani družina však nepřišla s prázdnou, děti nám donesly vyrobené berušky a košíčky s velikonočním vajíčkem. Pro naši návštěvu jsme měli nachystané slaďoučké pohoštění – velikonoční věnec, beránka a perník. Po občerstvení se děti věnovaly hrám, využily nové pěnové kostky, navlékaly korálky a vykreslovaly si omalovánky. Kdo měl zájem, mohl si vyrobit krásného barevného motýlka. Děti také ukazovaly starším kamarádům, jaké máme ve školce hračky, a jak se školička změnila od dob, kdy oni samy chodily do naši školky.

Během celého setkání panovala příjemná velikonoční nálada. Děkujeme za návštěvu a budeme se těšit, až se opět uvidíme.

Barbora Venclová