Distanční výuka

Vážení rodiče,

vzhledem k uzavření MŠ a povinnosti distančně vzdělávat předškoláky, Vám posíláme úkoly a činnosti.

Rozhodli jsme se pro týdenní cykly, pokračujeme dle ŠVP.

Poprosím rodiče o zpětnou vazbu. Pracovní listy a omalovánky vrátit zpět do MŠ, pokud s dětmi nazpíváte píseň, naučíte se báseň, poprosím o napsání jaké, popř. o nahrávku.

Úkoly budou zaslány v neděli na vaši e – mailovou adresu. Všechny úkoly a činnosti budou podrobně popsány a vysvětleny.

Při plnění úkolů si děti procvičí dovednosti z různých oblastí, což je důležité pro vstup do 1. třídy ZŠ.

Úkoly poprosím vhodit do schránky MŠ, popř. přinést osobně vždy

v pátek od 9 – 11 hod. a v pondělí od 14 – 15 hod.

Kdo nemá možnost si materiály vytisknout, může si je vyzvednout vždy v daném termínu viz. výše. Dejte nám včas vědět, abychom mohli podklady včas připravit.

Distanční výuka pro předškoláky je povinná.

Prosím o trpělivost při jejich plnění, vím, že je tato situace pro všechny náročná, ale věřím, že společně vše zvládneme.

Všem přeji hodně optimismu, zdraví a dobré nálady.

Užijte si společné chvíle se svými dětmi s úsměvem.

Pokud budete mít nějaké dotazy volejte na tel. 605 817 108

nebo na email: reditelka@msslunicka.cz

Sledujte prosím, webové stránky.

Jarmila Homolková a kolektiv MŠ