29.04.2015 – Mezinárodní den tance, beseda s p. Bušovou

Ve středu 29. 4. 2015 dopoledne za námi do školky přišla maminka od Toníčka, paní Bušová. Navštívila nás proto, aby nám ukázala různé druhy tanců. Paní Bušová se totiž tanci věnuje a 29.dubna slavíme Mezinárodní den tance. A protože děti rádi tancují, do celého programu se s chutí zapojily. Paní Bušová nám postupně představila tance indiánů a domorodců, lidové tance, balet, a pak také modernější formy jako například scénický tanec, hiphop, nebo disco. Děti měly možnost si každý tanec vyzkoušet. Na závěr předaly děvčata paní Bušové malý dáreček.

Tímto děkujeme paní Žanetě Bušové za velmi pěkné povídání a spoustu tanečních ukázek.

Barbora Venclová