18.05.2015 – Besídka ke Dni maminek

Dne 18. 5. 2015 nám maminkám, babičkám, tetičkám připravily děti překvapení v podobě besídky. O úvod se postarala p. ředitelka, která všechny přítomné zasvětila do tajů plánování dalších akcí. A už tu jsou děti. Spolu s paními učitelkami k nám přijíždí autíčky a zpívají. Celá besídka byla protkaná úžasnými tanečky, písničkami a básničkami, které bezpochyby zahřály srdíčko každé z přítomných a také abych nezapomněla na jediného přítomného tatínka. Jako třešničku na dortu nám děti připravily módní pohádkovou přehlídku, která měla vlastní moderátorku. Na přehlídkovém molu se procházely nádherné princezny i stateční rytíři a kovbojové.

Společně jsme se zasmáli i zavzpomínali na naše dětská léta. Závěrem jsme od našich berušek a broučků obdržely dárečky a kytičky. Ochutnali jsme dobrůtky, které nám připravila paní kuchařka ve spolupráci našich dětí.

Celá besídka byla krásná a už teď se těšíme na další.

Zdeňka Janková