Sluníčková olympiáda

Podzim se již kvapem blíží, ale my se i přesto snažíme trávit s dětmi co nejvíce času venku. I pro jsme naši tradiční sluníčkovou olympiádu uspořádaly opět venku na hřišti.

Po krátké rozcvičce měly děti za úkol splnit hned několik disciplín. První se skládala z překážkové dráhy, kdy měly děti prolézt strachovým tunelem, přeskočit nízkou překážku, prolézt obručí, zaskákat si v pytli a proběhnout se na koníkovi. V druhé dráze se objevila také jízda na koloběžce, skákání panáka a běh mezi kužely. Třetí a čtvrtá disciplína byla dobrovolná. Děti se mohly trefovat na šášu malými míčky, nebo si vyzkoušet závody v běhu.

Všechny děti, i ty nejmenší, byly moc šikovné a zasloužily si za odměnu v podobě medaile ve tvaru sluníčka s ukrytou čokoládkou a pitíčko.

Venclová Barbora, DiS.