14.01.2016 – Informativní schůzka rodičů předškoláků s p. uč. ze ZŠ Brněnec

14. 1. 2016 proběhla v MŠ U DVOU SLUNÍČEK informativní schůzka rodičů budoucích školáků s paní učitelkou ze Základní školy Brněnec Mgr. Radomírou Ondráčkovou. Nejprve děti paní učitelku přivítaly a předaly jí přáníčka a kytičky tulipánů. Poté paní Ondráčková začala rodiče informovat o všem, co je důležité pro nástup do první třídy. Jak moc je důležitá kázeň, vnímavost, spolupráce mezi dětmi a paní učitelkou, správná výslovnost, komunikace, úchop psacího náčiní – nebo-li školní zralost dítěte. I paní ředitelka Ludmila Lujková seznamovala rodiče se svými dlouholetými zkušenostmi. Rodiče se mohli ptát na vše, co je zajímá, aby získali co nejvíce informací. Schůzka byla velmi poučná a rodiče vědí, na co se mohou u svého dítěte soustředit, co je potřeba ještě zlepšit, na co se zaměřit.

Děkujeme za informace, které jsou pro rodiče i pro učitelky MŠ velkým přínosem.