02.03.2016 – Jdeme do knihovny v Moravské Chrastové

Protože jsme v týdnu od 29. 2. do 4. 3. 2016 měli téma „TO JE KRÁSY NA SVĚTĚ, NA TÉ NAŠÍ PLANETĚ – KNIHA PŘÍTEL ČLOVĚKA“, tak jsme se rozhodli společně navštívit knihovnu v Moravské Chrastové.

S dětmi jsme si nejprve ráno řekli, co nás dnes čeká, zopakovali jsme si pravidla bezpečnosti při chůzi a přecházení, ale také pravidla správného chování. Až jsme si vše řekli, tak jsme vyrazili směr knihovna. V knihovně nás pěkně přivítala paní knihovnice Ivanovová, která si pro nás připravila krásné povídání o knihách, např. která kniha je největší a kolik váží, ale také nám řekla, jak vypadá nejmenší kniha. Když paní knihovnice ukončila své povídání, tak si děti mohly prohlédnout dětské knihy, které se jim zalíbily, a tak jsme v knihovně strávili krásné středeční dopoledne.

Při odchodu jsme paní knihovnici poděkovali a předali drobný dáreček a přáníčko.

Barbora Zeráková