14.02.2017 – Valentýnský karneval

Ke čtrnáctému únoru patří Valentýn, svátek zamilovaných a v naší skoličce se v tento den konal Valentýnský karneval. Děti si přinesly krásné masky – objevily se princezny, spidermani, kuchaři, ale i různá zvířátka jako například papoušek, ptáčci nebo netopýr. Děti nejprve plnily proudové cvičení, které se skládalo z chůze po laně na koberci, prolézání strachovým tunelem, přeskočení nízké překážky a běh mezi kužely. Po úspěšném zdolání všech překážek jsme se všichni přemístili do třídy zelených sluníček, kde jsme si zatancovali „Šmoulí makarenu“. Na známý hit „Jede, jede mašinka“ jsme „projeli“ celou školku a na závěr na děti čekal stůl plný dobrot a dětské šampáňo. Odpoledne si domů děti odnesly vyrobená srdíčka a přáníčka pro své blízké k Valentýnu.

Barbora Venclová