29.03.2017 – Vystoupení kouzelníka

Ve středu 29. 3. 2017 navštívil děti v mateřské škole kouzelník pan Jiří. Dětem řekl, že si vykouzlí Pirátský poklad, uvidí několik kouzel, a že se nějaké kouzlo naučí. Pan kouzelník Jiří nejprve dětem předvedl kouzlo s nafouknutým balonkem a nakonec dětem kouzlo prozradil, jak udělat. Dále viděly kouzlo s provázkem, s barevnými šátky a při písničce čaroval z šátků barevné hůlky. Pan Jiří seznámil děti s papouškem Edou, který s dětmi kouzlil vajíčko. Do některých kouzel se zapojily i děti a paní učitelky. Paní učitelky Barunky zkoušely kouzlo s kartou, Toníček si vyzkoušel kouzlo s tyčí, které se naučily i ostatní děti. Karolínka šla pomoci při čarování kokosového mléka, ale nakonec vyčarovali barevné trubičky z peříček a z těch pak čarovali deštník, květiny a nakonec vyčarovali pirátskou vlajku. Děti se s kouzelníkem Jiříkem a papouškem Edou pěkně rozloučily a nakonec si zatancovaly na pirátské písničky. Kouzelnické představení děti pěkně sledovaly a těší se na další.

Barbora Zeráková

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.