26.04.2017 – 19. Čarodějnický rej

Středeční dopoledne se naše školička proměnila v „Čarodějnickou školku“. Děti už ráno přicházely do školky převlečené za různé čaroděje a čarodějky a ve třídě si nechaly od paní učitelky Barunky namalovat na obličej pavouka, netopýra, pavučinu nebo hada. Vše vyvrcholilo po svačince, kdy na děti čekaly Radůstky v podání pana učitele Milana a paní ředitelky Lidušky. Pan učitel a paní ředitelka děti přivítali a společně si zazpívali písničku „Rej čarodějnic“. Paní ředitelka dětem pověděla pohádku „Jak se Ťulínek s kamarády vydali hledat Čarodějnický kopec“. Po pohádce se všichni společně protáhli a dali si čarodějnickou rozcvičku. Nakonec si děti zatancovaly a Lidušce a Milanovi poděkovaly velkým potleskem. Po ukončení Radůstek měl následovat táborák, ale kvůli nepříznivému počasí jsme museli zůstat ve školce. Ale bez opečeného párku děti nezůstaly, a to díky Ivance, Andrejce a Pavlínce, které je opekly na pánvičce. Pan učitel Milan hrál na kytaru a některé děti si zpívaly a jiné zase tancovaly.

Barbora Zeráková

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.