Návštěva hřiště v Březové nad Svitavou

Ve středu  30.8.2017 krásně svítilo sluníčko a tak jsme se s dětmi vypravili do Březové na dětské hřiště. Po svačince si děti s p. učitelkami zopakovaly pravidla bezpečnosti a mohlo se vyrazit. Cesta byla dlouhá, ale naše děti ji zvládly bez obtíží. Cestou jsme pozorovali kačenky na řece Svitavě, pozdravili jsme se u Toníčka B. s pejsky a občerstvili se jablíčky, melounem a vánočkou. Na hřišti si děti užily různých prolézaček, houpaly se v síti, udržovaly rovnováhu na kladině, klouzaly se na skluzavce.

Návštěva hřiště se vydařila, cesta byla poučná a zakončena dobrou náladou a úsměvem dětí.

                                                                                                    Barbora Venclová

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.