14.12.2016 – VÁNOČNÍ SETKÁNÍ, pro rodiče a blízké s občerstvením a dárečky

Jako každý rok, tak i letos, v MŠ U Dvou sluníček jsme se setkali u vánočního stromečku. Paní učitelky Jaruška Homolková, Baruška Venclová a Baruška Zeráková s dětmi měly připravené velmi pěkné pásmo, které nás provázelo od podzimu po Vánoce. Děti zazpívaly, zatančily a zarecitovaly s radostí a chutí pro své nejbližší. Po předneseném programu děti rozdávaly dárečky a všichni společně ochutnávali cukrovíčko, které pekly děti s paní Libuškou Drábkovou a Jaruškou Kouglovou. Pak všichni ochutnali výborné chlebíčky a jednohubky, které připravila paní kuchařka Ivanka s paní školnicí Andrejkou, děti opět pomáhaly. Zapojila se také paní asistentka Pavla, která byla nápomocná všude, kde bylo třeba, a pan učitel Milan Hakl, který děti doprovázel na kytaru a vytvářel atmosféru hrou koled na klávesy. Děkuji všem, kteří se na tomto krásném vánočním setkání podíleli. Všichni odešli spokojeni do svých domovů s dárky od dětí, a tak si mohli uvařit zapečený čaj, zapálit svíčku ve svícínku, přečíst přáníčko, vychutnat si teplíčko u srdíčka a cítit ten klid, lásku a mír nastávajících Vánoc.

Ludmila Lujková

[Best_Wordpress_Gallery id=“122″ gal_title=“14.12.2016 – Vánoční setkání“]